BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kepu kepu pyragėlį. (Atnaujinta)

Ak, tas pavasaris. Kaip žydi visi medžiai. Kaip gražiai ryte šviečia saulė. Ir vakarais jau galima eiti pasivaikščioti nenušalant nosies.

Ir vėl kepiau pyragėlį. Nieko naujo - patikimasis pyragas su varške. Tik sumažintas iki keksiukų dydžio.

From gyvenimas pagal mane

Nuotraukos tik nekepto, nes kol iškepė, nusileido saulė. O su blykste nuotraukos neskanios. Pažadu atnaujinti kai bus tinkamas apšvietimas.

Atnaujinimas. Ketvirtadienis, 2009-04-30, 9:40.

Štai saulelė vėl patekėjo ir pyragėlis į eterį ateina :)

From gyvenimas pagal mane

Viena ragautoja sakė, kad skanus. Man jis pasirodė per saldus (nors dėjau cukraus mažiau nei pusę reikiamo kiekio). Vakare pyragėlis lauks dar vieno ragautojo nuomonės.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Kepu kepu pyragėlį. (Atnaujinta)”

  1.   Ina Shepard rašo:

    Daugelis Lietuvoje pavasario pranašu laiko triskiautę žibuoklę. Šlaituose, apšviestuose saulės, jau pražydo pirmieji žiedai, tačiau miške ji dar tik ruošiasi žydėti. Žibuoklių žiedai dažniausiai yra melsvai violetiniai, tačiau atspalvių gali būti labai įvairių, rečiau pasitaikančios rausvažiedės ir baltažiedės formos. Žibuoklių triskiaučiai lapai buvo lyginami su kepenimis, todėl lotyniškas žibuoklių genties pavadinimas – Hepatica reiškia būtent „kepenis“. Žibuoklių žiedas žydi apie savaitę. Šios gėlės nuodingos. Gal todėl jų neliečia nei laukiniai, nei naminiai gyvūnai. Visai kitaip elgiasi žmonės. Po žiemos išsiilgę žiedų jie nori jais grožėtis namuose. Reikėtų nepamiršti, kad žibuoklės dauginasi tik sėklomis, o nuskintas žiedas sėklų nesubrandins. Dėl besaikio skynimo šios gėlės visiškai išnyko Anglijos, Olandijos, Graikijos miškuose, o Vokietijoje ir Šveicarijoje yra saugomos. Grožėkimės žibuoklėmis miške.

  2.   Lacy Haney rašo:

    Rudenį prie mokyklos mokiniai pasodino keletą mažų medelių. Veiduose galėjome įžvelgti džiaugsmą ir susikaupimą. Vaikai stebės, kaip prigijo, auga, žydi. Juk medžiui reikia meilės.

Rašyk komentarą